logo architektura miejska

Kosze parkowe, kosze uliczne na śmieci

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą koszy na śmieci firmy Archipark

W naszej sprzedaży posiadamy:

  • Kosze ze stali nierdzewnej
  • Kosze żeliwne
  • Kosze betonowe
  • Kosze do segregacji śmieci
  • Kosze metalowe
  • Kosze drewniane
  • Kosze na psie odchody
  • Kosze drewniane

Powyższe kategorie koszy kwalifikują się jako kosze parkowe, kosze uliczne, kosze do wnętrz firm, centrów handlowych, dworców, hal, biur.

Kliknięcie na zdjęcie kosza na śmieci otwiera ofertę koszy z danej kategorii.

Wyceny transportu wykonujemy indywidualnie w zależności od wymiarów koszy na śmieci, zamawianych ilości oraz miejsca dostawy

Zamówienia na kosze parkowe prosimy kierować mailowo na adres biuro@archipark.pl

 

 

Kosze ze stali nierdzewnej


 

 

Kliknij na zdjęcie !!!

Zobacz ofertę

 

 

Kosze staloweKliknij na zdjęcie !!!

Zobacz ofertę

 

 

Kosze żeliwne

 


 

Kliknij na zdjęcie !!!

Zobacz ofertę

 

 

Kosze betonowe

 


 

Kliknij na zdjęcie !!!

Zobacz ofertę

 

Kosze do segregacji śmieci

 Kliknij na zdjęcie !!!

Zobacz ofertę

 

Kosze na psie odchodyKliknij na zdjęcie !!!

Zobacz ofertę

 

 

Kosze drewniane

 


 

Kliknij na zdjęcie !!!

Zobacz ofertę

 

 

Pojemniki do segregacji odpadów


 

Kliknij na zdjęcie !!!

Zobacz ofertę

 

Firma Archipark jest producentem koszy na śmieci wykonanych z różnych materiałów oraz mających zastosowanie w różnych miejscach.

Oferujemy parkowe kosze na śmieci (zewnętrzne) oraz wewnętrzne

Sprzedajemy śmietniki do biur, sklepów oraz firm.

Nasze kosze uliczne znajdują się w parkach, przy chodnikach, alejach, trotuarach.

Naszymi klientami są między innymi gminy, miasta, generalni wykonawcy oraz osoby prywatne.

 

Kosze ze stali nierdzewnej - inaczej kosze ze stali kwasoodpornej. Posiadamy kilkadziesiąt modeli tego rodzaju koszy. Śmietniki te pasują do ustawienia w środku budynku np. w biurze, w firmie, ale również na dworze np. na podwórku, w ogrodzie lub przy ulicy. W ofercie są nietypowe, oryginalne, eleganckie i nowoczesne wzory. Kosze te mogą być wolnostojące, bądź kotwione do podłoża. Kosze na śmieci ze stali nierdzewnej charakteryzują się elegancją i nadają się do zastosowania w miejscach reprezentatywnych, przed nowoczesnymi budynkami, przed obiektami biur, sklepów, centów handlowych czy stacji benzynowych.

Kosze stalowe – w dużej mierze klasyczne śmietniki zewnętrzne jakie można spotkać w miastach na osiedlach mieszkaniowych, placach zabaw, w parkach oraz przy szkołach i przedszkolach. W ofercie posiadamy kosze metalowe o różnych pojemnościach, z daszkiem, bez daszku, z pojemnikami ocynkowanymi oraz bez pojemników. Kosze stalowe lakierowane są proszkowo na różne kolory z próbnika RAL.

Kosze żeliwne – to ekskluzywne kute kosze wykonane w starodawnym stylu, pasujące do zabytkowych części miast. Nadają klimat starego miasta. Są duże i masywne, przez co nie wymagają częstego opróżniania. Kosze z żeliwa są bardzo odporne na akty wandalizmu.

Kosze betonowe – kosze o różnym kształcie: okrągłe, kwadratowe oraz sześciokątne. Kosze cementowe z uwagi na swój ciężar sa koszami wolnostojącymi. Kosze betonowe wykonane są z betonu płukanego z fakturą zewnętrzną. Do wyboru różne kolory żwiru. Tego typu śmietniki można spotkać przeważnie na osiedlach, blokowiskach oraz przy przystankach autobusowych. Kosze są wytrzymałe i odporne na akty wandalizmu.

Kosze do segregacji śmieci – w swojej ofercie posiadamy zarówno kosze do segregacji śmieci pełne jak i kosze do segregacji odpadów na worki. Kosze segregacyjne wykonujemy ze stali zwykłej oraz ze stali nierdzewnej

Kosze stalowo żeliwne – podobnie jak kosze żeliwne charakteryzuję się eleganckim starodawnym stylem starówki są jednak mniejsze od koszy żeliwnych. Śmietniki stalowo-żeliwne wyglądają podobnie jak kute jednak są od nich dużo tańsze. Oferujemy kosze stalowo żeliwne 50 i 100 litrowe.

OPIS KOSZY ULICZNYCH

Wszechobecne kosze uliczne wykonane są z różnych materiałów, mają różne kształty, formy, rozmiary, pojemności. Spełniają tę samą funkcję użytkową, ale są różnorodne, dopasowane kolorystycznie do otoczenia, dopasowane gabarytowo do częstotliwości ich użytkowania, dostoswane wagowo i odpornościowo do miejsc, w których istnieje ryzyko większych uszkodzeń mechanicznych.

Oferowane przez nasza firmę kosze uliczne spełniają wszelkie oczekiwania klientów. Z uwagi na wiele kategorii a w nich wiele modeli i wzorów każdy znajdzie dla siebie model, którego poszukuje.

Prezentowane przez nas kosze ze stali nierdzewnej jesteśmy w stanie wykonać także ze stali czarnej.

Kosze parkowe istnieją w wersjach z popielnicą oraz bez popielnicy. Oferujemy wzory z pokrywami oraz bez pokryw.

W wielu modelach koszy betonowych, stalowych oraz tych wykonanych ze stali nierdzewnej stosujemy elementy dekoracyjne z drewna (głównie deski). W zależności od modelu kosza może to być drewno krajowe bądź egzotyczne.

W związku ze wzrastającym trendem dbałości o środowisko, coraz większą popularnością cieszą się kosze uliczne na psie odchody.

Poszczególne kategorie możemy przypisać do stosowania w wybranych miejscach. Kosze żeliwne i kosze stalowo żeliwne to typowe kosze miejskie z przeznaczeniem na osiedla, ulice miast oraz do parków. Kosze betonowe to kosze zewnętrzne, które stosujemy na chodnikach, w parkach i na osiedlach. Kosze stalowe mają najszersze zastosowanie gdyż wpasowują się w każda przestrzeń publiczną. Kosze do segregacji śmieci oraz kosze ze stali nierdzewnej zazwyczaj stosujemy wewnątrz budynków oraz na zewnątrz przy budynkach.

Kosze uliczne montujemy na kilka możliwych sposobów. Kosze o dużej wadze takie jak kosze betonowe lub kosze żeliwne traktujemy jako wolnostojące bez montażu do podłoża. Kosze znajdujące się wewnątrz budynków także są wolnostojące. Kosze stalowe oraz kosze nierdzewne kotwimy do podłoża lub betonujemy w ziemię.

<

ARCHIPARK 2015 Wszelkie Prawa Zastrzeżone © Projekt & Realizacja Future in Design, Strony Internetowe, Reklama